Description

Се издава нов стан во Тафталиџе 1 kaj Гимназија Нова, станот поседува 60 м2, со 2 соби, се издава наместен со нов мебел, нова градба, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, клима, балкон, греење на парно, нова кујна, вселив веднаш..

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаТафталиџе 1
 • Home area60 Квадрати
 • Rooms2
 • Кревети2
 • Купатила1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital

Similar properties

55 Квадрати
2
1
1