Description

Се издавa ЛУКСУЗЕН стан во Центар во Монтенегро на Јужен Булевар, поседува 100 m 2, 3 соби.дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење со сопствено парно, инвертер клима, машина за перење, балкон, нова градба, вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаЦентар
 • Home area100 Квадрати
 • Rooms3
 • Кревети3
 • Купатила2

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital