Description

Се издава нов МОДЕРЕН стан во Карпош 4 близу City Mall, станот поседува 75 м2 , 4 соби,
дневна и 3 спални, се издава наместен со нов и МОДЕРЕН мебел, со греење на клима инвертер, нова градба,балкон, машина за садови, паркинг, вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate DARMA DOMA
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаКарпош 4
 • Home area75 Квадрати
 • Rooms4
 • Кревети3
 • Купатила1
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital

Similar properties

70 Квадрати
3
2
40 Квадрати
2
1