Description

Се издава ОДЛИЧЕН нов стан во Карпош 1 kaj Финки, станот е 55 м2, 2 соби , нова кујна, наместен комплет со нов мебел, тераса, нова градба, паркинг, клима , НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаКарпош 1
 • Home area55 Квадрати
 • Rooms1
 • Кревети2
 • Купатила1
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital