Description

Се издава луксузен СТАН во Центар позади Рамстор,,станот е 55м2, 2 соби, лифт, КОМПЛЕТНО Е НАМЕСТЕН со нов мебел, нова градба, нова медијапан КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, МАШИНА ЗА САДОВИ,ЛЦД, ГАРАЖА,2 бањи, вселив ВЕДНАШ….

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate DARMA DOMA
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаЦентар
 • Home area55 Квадрати
 • Rooms2
 • Кревети2
 • Купатила2
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital