Description

Се издава ЛУКСУЗЕН стан во Ново Лисиче кај Последна 5 ка, наместен комплет со нов мебел, поседува 60 м2, 2 соби. нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за ПЕРЕЊЕ, МАШИНА ЗА САДОВИ,лцд, инвертер клима, МИРНА населба СО ПАРКОВИ И ЗЕЛЕНИЛО,нова градба, паркинг, вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate DARMA DOMA
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаНово Лисиче
 • Home area60 Квадрати
 • Rooms2
 • Кревети2
 • Купатила1
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital

Similar properties

37 Квадрати
2
1
1