Description

Се издава нов стан во Тафталиџе 1 кај Ѓорѓи Димитров, поседува 50 м, 2 соби, дневна и спална. наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење. клима, паркинг, нова градба, греење на парно, вселив веднаш..

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate DARMA DOMA
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаТафталиџе 1
 • Home area50 Квадрати
 • Rooms2
 • Кревети1
 • Купатила1
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital