Description

Се издава нов луксузен тан во Аеродром кај Воен Базен, поседува 65 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, балкон, бања, греење на парно, нова градба, клима, паркинг, вселив веднаш …

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate DARMA DOMA
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаАеродром
 • Home area65 Квадрати
 • Rooms3
 • Кревети2
 • Купатила1
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital