Description

Се издава луксузен стан Дебар Маало, во близина на Генерал Штаб, поседува 130 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен koмплет со нов мебел. ГАРДЕРОБЕР, нова КУЈНА,, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење,балкон,нова градба, ГАРАЖА,2 купатила едно со џакузи, другото со туш кабина, 3 клими, вселив од веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаДебар Маало
 • Home area130 Квадрати
 • Rooms3
 • Кревети3
 • Купатила2
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital