Description

Се издава луксузен стан во Козле, кај Владо Тасевски, со површина од 60 м2, 3 соби, дневна и 2 спални соби, наместен со нов мебел,нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, БАЛКОН, сопствено парно греење, клима , нова градба, ГАРАЖА СО ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ, вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаКозле
 • Home area60 Квадрати
 • Rooms3
 • Кревети2
 • Купатила1
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital

Similar properties