Description

Се издава луксузен стан во Карпош 2 кај Мида, станот е 70 м2, 4 соби, конфорна дневна и 3 спални соби, наместен комплет со нов мебел, тераса, нова градба, ГАРАЖА, вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаКарпош 2
 • Home area70 Квадрати
 • Rooms4
 • Кревети3
 • Купатила1
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital

Similar properties

70 Квадрати
3
2