Description

Се издава ПРЕУБАВ стан во Тафталиџе kaj Ѓорги Димитров, поседува 50 м2, 2 соби, Тераса, Лифт, градско парно, наместен со НОВ мебел,нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, Машина за перење, клима, во спалната има Нов Брачен Лежај, вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаТафталиџе 1
 • Home area50 Квадрати
 • Rooms2
 • Кревети1
 • Купатила1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital