Description

Се издава луксузен стан во Карпош 2, kaj Мида, станот поседува 50 м2, со 2 соби, дневна и спална, наместен комплетно со нов мебел, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите нови потребни апарати за домаќинство, нова градба, балкон, купатило. клима, паркинг, вселив од 1 декември…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate DARMA DOMA
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаКарпош 2
 • Home area50 Квадрати
 • Rooms2
 • Кревети1
 • Купатила1
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital

Similar properties

40 Квадрати
2
1
75 Квадрати
3
1
1