Description

Се издава луксузен стан во ЦЕНТАР спроти Рамстор, поседува 70м2, 3 соби, дневна и 2 спални соби, наместен комплетно со нов мебел, греење на струја. 3 КЛИМИ. НОВА КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, машина за садови. балкон, 2 купатила,остава. реновиран комплет,вселив веднаш….

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate DARMA DOMA
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Status Достапно
 • ЛокацијаЦентар
 • Home area70 Квадрати
 • Rooms3
 • Кревети3
 • Купатила2

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital