Description

Се издава луксузен стан во Тафталиџе, во Настел, станот поседува 80 м2 ,3 соби,дневна, и 2 спални, греење на парно, клима, СЕ ИЗДАВА наместен со нов мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за САДОВИ, балкон, 2 бањи, нова градба 2018 г, паркинг, вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаТафталиџе 1
 • Home area80 Квадрати
 • Rooms3
 • Кревети3
 • Купатила2
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital