Description

Се издавa нов модерен стан во Аеродром, на Владимир Комаров, станот поседува 90 m 2, 3 соби, се издава наместен со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања, балкон, реновиран комплет, клима, слободен паркинг, вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate DARMA DOMA
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаАеродром
 • Home area90 Квадрати
 • Rooms3
 • Кревети3
 • Купатила1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital