Description

Се издава луксузна гарсоњера во Тафталиџе , во Адора Дајмонд, станот поседува 30 м2, со 1 соба, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни нови апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, клима, слободен паркинг, нова градба, вселив веднаш…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate DARMA DOMA
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаТафталиџе 2
 • Home area30 Квадрати
 • Rooms1
 • Кревети1
 • Купатила1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital