Description

Се издава луксузен стан со прекрасен поглед, се наоѓа во City Tower позади City Mall, со површина од 110 м2, со 4 соби, греење на клими, Станот располага со три спални соби опремени со висококвалитетни душеци. Класична спална соба со двоен лежај и две единечни спални (детски соби). Станот располага со две бањи опремени со када и туш кабина. Модерна кујна, комплетно опремена со сите кујнски апарати (машина за миење садови, фурна, плотна, аспиратор, микробранова, фрижидер, тостер, апарат за филтер кафе, комплет садови, прибор за јадење, итн.), изработена во висококвалитетни материјали (медијапан, црн гранит и оплеметета иверка). Дневната соба е опремена со аголна гарнитура изработена во природна кожа, комода, библиотека, две клуб маси, трпезариска маса со шест столици. Станот е опремен со две инвертер клима уреди со моќност за загревање и ладење на простор од 115 метри квадратни. Минимални трошоци за затоплување и ладење. Располага со тераса од 7 метри квадратни и помошна просторија (остава). Станот располага со СОПСТВЕНО паркинг место на 24 часовно обезбеден паркинг под видео надзор со рампа на простор пред зградата. Зградата има 24 часовно обезбедување и 4 лифта и беспрекорно оддржување на хигиена. Зградата е директно поврзана со City Mall и со сите негови соддржини,вселив ОД 5 МАЈ…

ГАЛЕРИЈА

Detail

 • Contact name Real Estate
 • Contact phone 078219508
 • Type Стан
 • Sold No
 • Contract Rent
 • Status Достапно
 • ЛокацијаКарпош 3
 • Home area110 Квадрати
 • Rooms4
 • Кревети4
 • Купатила2
 • Гаража/Паркинг1

Amenities

 • Балкон
 • Клима

Position

Transportation
Supermarket
Schools
Library
Pharmacy
Hospital