Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава деловен простор од 358 м2 на кат , во ексклузивна деловна зграда на Сетек на улица Рузелтова во Скопје.Со деловниот простор следат 2 х паркинг места. Деловниот простор располага со многу економична централна климатизација одосно ладење и греење приклучена на електрична енергија на приватен снабувач што е најмалку 2х поефтино отколку да се плаќа кон ЕВН стандардната тарифа за деловни корисници. Деловниот простор е идеален за фирми кои се занимаваат со административно канцелариска дејност, како програмерски куќи, маркетинг компании, кол центри, адвокатски друштва итн..
Цената на деловниот простор е 8,5eur/m2  нето, на што следи персонален данок + 18% ДДВ

Код на недвижност: 21833

Соби
Бањи
Спрат
Приземје
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
Балкони
Греење
Струја
Подрум
Соби
Бањи
Спрат
Приземје
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
Балкони
Греење
Струја
Ориентација
Југ
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА