Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Хром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава одличен деловен простор во Хром, на ул.Кичевска, високо приземје, невселен, нова градба 2023, со површина од 80 м2, отворен простор, голем излог, 2 тоалети, надворешни 3 сопствени паркинг места + има надворешно дворно место од 80 м2 (дел е уреден, а дел е оставен да се адаптира за потребите на клиентите). Над самиот деловен простор има станбен простор кој што може да се користи за дополнителна канцеларија/живеење со површина од 50 м2, 3 простории. Во самата околина нема друг деловен простор. Идеален е просторот за ординација или канцелариска намена. Вселив веднаш…

Код на недвижност: 28874

Соби
4 соби
Бањи
3
Спрат
Приземје
Паркинг
3 паркинг места
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
210 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Соби
4 соби
Бањи
3
Спрат
Приземје
Паркинг
3 паркинг места
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
210 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА