Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Влае

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се продава стан во Карпош- Влае, во понова градба со површина од 48 м2, 2 соби, балкон, комплет наместен, подземен паркинг…

Код на недвижност: A 008

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
48 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
48 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА