Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Црниче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се продава стан во Црниче, со површина од 99 м2, 4 соби и 1 просторија за гардеробер, одличен распоред, комплет опремена кујна и електрични апарати, гардеробер во едната просторија и проточен бојлер, сопствено парно на струја и инвертер клима, подземен паркинг простор

Код на недвижност: A 007

Соби
5 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
99 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
5 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
99 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА