Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се продава стан со галерија, во нова градба 2023, ИМОТЕН ЛИСТ, невселен до сега, во Тафталиџе 1 (кај Млечен), 145 м2, пространа дневна со кујна, светол стан, на првото ниво има и 3 спални соби, 1 гостински тоалет и бања, а на второто ниво спална соба, бања и одличен балкон со поглед према Водно. Има опција дополнително да се купат и 2 подземни паркинг места во гаражен простор

Код на недвижност: A 004

Соби
5 соби
Бањи
3
Спрат
5 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
145 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
5 соби
Бањи
3
Спрат
5 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
145 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА