Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава куќа во Центар кај Универзална Сала, реновирана комплет, поседува 80 м2, 4 соби, дневна и 3 спални, СЕ ИЗДАВА ПОЛУНАМЕСТЕНА, со кујна, може и да се ИЗНАЈМИ И ПРАЗНА И ДА СЕ НАМЕСТИ ПО ПОТРЕБА, греење на инвертер клими, бања, со двор од 80м2, со 3 ПАРКИНГ МЕСТА, вселив од 1 февруари…

Код на недвижност: 25894

Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
3 паркинг места
Лифт
Не
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
0
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
3 паркинг места
Лифт
Не
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
0
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА