Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Автокоманда

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава деловен простор во близина на EAST GATE, во нова деловна зграда на одлична локација. Деловниот простор се наоѓа на 3 ти кат, лифт, систем за грееење/ладење, океан простор. На самиот влез во деловната зграда има приемен пулт со рецепција. Веднаш вселив…

цена: 9 евра/м2

Код на недвижност: 4 Г

Соби
1 соба
Бањи
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
209 m²
Балкони
Греење
Струја
Подрум
Соби
1 соба
Бањи
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
209 m²
Балкони
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА