Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Центар-kaj Државна, станот поседува 20 м2, 1 соба, се издава наместен комплет, со кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на клима , бања,машина за перење, вселив веднаш…

Код на недвижност: 29798

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
20 m²
Балкони
Греење
Нема
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
20 m²
Балкони
Греење
Нема
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА