Real Estate Agency
мени

Локација: Ѓорче Петров

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Ѓорче Петров, поседува 80 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со понов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, 2 балкони, греење на сопствено парно, инвертер клима, подрум, слободен паркинг, нова градба, вселив веднаш.

Код на недвижност: 29795

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА