Real Estate Agency
мени

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава луксузен наместен стан , дуплекс на поткровје ,Тафталиџе во Гранд Престиж, станот поседува 80 м2 ,2 соби, конфорна дневна и 1 спална, греење на парно, СЕ ИЗДАВА наместен со нов мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, 2 балкони, 2 бањи, нова градба, гаража, вселив веднаш…
Станот е на две нивоа, со вкупна површина од 80м2, од кои прв спрат 50м2 и втор спрат 30м2, како и 20м2 сопствено паркинг место поврзано со лифт.

Код на недвижност: 29793

Соби
2 соби
Бањи
2
Спрат
Поткровје
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
2
Спрат
Поткровје
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА