Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов СТАН во Центар, во близина на Европски Универзитет, станот е 78 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални , на 2 кат, се издава НАМЕСТЕН со нов мебел, со нова кујна комплетно опремена со сите апарати за домаќинство , со греење на парно, 1 бања, 1 балкон, реновиран, може да се изнајми паркинг место, вселив од 01.05.2024….

Код на недвижност: 29790

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
78 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
78 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА