Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се изнајмува луксузен стан во Аеродром, кај Црквата Свети Илија, станот поседува 60 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, комплет наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, балкон, греење на парно, инвертер клима, нова градба, подрум, можност да се изнајмат 2 ПАРКИНГ МЕСТА, вселив од 01.05.2024…

Код на недвижност: 29785

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
9 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Да
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
9 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА