Real Estate Agency
мени

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Тафталиџе кај Коменски. Станот е 60 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, се издава празен со комплет кујна со апарати, со греење на инвертер клими, слободен паркинг, нова градба, наменет за деловен простор, вселив од 01.05.2024..

Код на недвижност: 29784

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
60 m²
Балкони
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
60 m²
Балкони
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА