Real Estate Agency
мени

Локација: Ново Лисиче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава наместена гарсоњера во Ново Лисиче кај Авиончето , станот поседува 51 м2, 1.5 соба, се издава наместен комплет , КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, со сопствен заграден двор , 1 бања, греење на клима, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 29783

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА