Real Estate Agency
мени

Локација: Автокоманда

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава стан во Автокоманда, до пицерија Боними, поседува 90 м2, 4 соби, дневна и 3 спални, на 4 кат , лифт, комплетно наместен со нов мебел, засебна КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, 2 бањи, 1 балкон, греење на парно или струја, слободен паркинг, нова градба, дуплекс , невселуван досега, веднаш вселив..

Код на недвижност: 29782

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА