Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

ДАРМА ДОМА ИЗДАВА луксузен стан во Центар, во близина на кафе бар Рузвелт, поседува 55 м2 со 3 соби, со дневна , кујна , трпезарија и 2 спални соби ,наместен комплет, КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на парно, 1 бања, вселив веднаш…

Код на недвижност: 29756

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА