Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издавa гарсоњера стан во Центар кај Католичка Црква, станот поседува 30 м2, со 1 соба, на 5 kaт , наместен комплет, со кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,бања, машина за перење, греење на клима, вселив веднаш …

Код на недвижност: 29735

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
30 m²
Балкони
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
30 m²
Балкони
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА