Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 3

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa стан во Карпош 3- Лаптокарија кај Енрико, станот поседува 58 m2, 2 соби, дневна и спална, се издава ПРАЗЕН со Кујна, на 5 кат, со бања, 2 балкони, греење на парно, реновиран, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 29733

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
58 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
58 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА