Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов МОДЕРEН стан во Аеродром, кај Жито Маркет , поседува 45 м2, со 2 соби, лифт, дневна и спалнa, се издава наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бањa, греење на инвертер клима, може да се приклучи и парно, балкон, нова градба, слободен паркинг, НЕВСЕЛЕН ДО СЕГА, вселив веднаш…

Код на недвижност: 29727

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА