Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Автокоманда

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Железара, кај Ремедика, со површина од 65 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, 7ми кат со лифт, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, балкон, греење на парно, клима, нова градба, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 29717

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА