Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Ново Лисиче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Лисиче, кај последна 5ка, станот поседува 36 м2, 1 соба, гарсоњера, комплетно наместен со нов мебел ,нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, бања, нова градба, слободен паркинг, вселив веднаш…

Код на недвижност: 29694

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
36 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
36 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА