Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава празен стан во Центар- Црниче во близина на училиштето Кузман, станот е со површина од 85 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, се издава ПРАЗЕН со нова кујна комплет опремена со сите апарати за домаќинства, машина за ПЕРЕЊЕ И САДОВИ, греење на струја, клима, балкон, бања, ПОДРУМ, со ГАРАЖА, нова градба, вселив веднаш…

Код на недвижност: 29691

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА