Real Estate Agency
мени

Локација: Влае

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Влае, на Кружниот, поседува 30 м2, 1 соба, комплетно наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на струја, бања, балкон, клима, нова градба, слободен паркинг, можност да се изнајми гаража со доплата, вселив од 1 Април…

Код на недвижност: 29673

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
8 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
30 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
8 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
30 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА