Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Аеродром спроти Џевахир, станот поседува 55 м2, 2 соби, на 1 кат, со лифт, дневна и спална, се издава наместен со нов мебел, балкон, бања, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на парно, клима инвертер, машина за перење, подрум, гаража, нова градба, вселив веднаш….

Код на недвижност: 29671

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Да
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА