Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Центар позади Универзална Сала, станот поседува 45 м2, 2 соби, дневна и спална, на 2 kaт , со лифт, наместен со понов мебел, со кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, 2 балкони, машина за перење, понова градба, греење на парно, клима, вселив веднаш …

Код на недвижност: 29669

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
45 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА