Real Estate Agency
мени

Локација: Кисела Вода

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се  издава нов стан во Кисела Вода, кај Рампа, со површина од 40 м2, со 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, балкон, греење на струја, и клима, нова градба, слободен паркинг, вселив веднаш..

Код на недвижност: 29652

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА