Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Кисела Вода

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Кисела Вода, kaj Рампа, поседува 30 м2, 1 соба, на 4 кат со лифт,комплетно наместен со понов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, бања, греење на парно, клима, понова градба, слободен паркинг, вселив веднаш..

Код на недвижност: 29650

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
30 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
30 m²
Балкони
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА