Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Ново Лисиче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Ново Лисиче спроти Лиса, станот поседува 57 м2 , 2 соби, на 4 кат со лифт, има 1 спална , дневна со засебна кујна, купатило, 1 балкон со преубав поглед. Целосно е опремен со нов мебел, бела техника и електрични апарати, реновиран, со слободен паркинг , веднаш вселив…

Код на недвижност: 29640

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
57 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
57 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА