Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Козле

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Козле на 800 метри од City Mall, станот поседува 40 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплетно со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови и перење, бања, балкон, греење на инвертер клима, мирна околина со паркови, нова градба, слободен паркинг пред зграда, вселив веднаш….

Код на недвижност: 29634

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
40 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА