Real Estate Agency
мени

Локација: Ново Лисиче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa реновиран стан во Ново Лисиче, кај Ројал Бургер, станот поседува 37 m2, 1,5 соби, дневна и кујна со трпезарија, се издава наместен , на 9 кат, лифт, бања, балкон, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, слободен паркинг, не е дозволено домашни миленици , вселив веднаш…

Код на недвижност: 29621

Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
9 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
37 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
1 соба
Бањи
1
Спрат
9 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
37 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА