Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Тафталиџе 1, kaj Коменски, поседува 55 м2, со 2 соби, луксузно наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, балкон, бања,машина за перење, греење на ибвертер клима може и парно, нова градба, слободен паркинг, вселив од 1 Април…

Код на недвижност: 29616

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
6 кат
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА