Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Црниче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Црниче, поседува 60 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен со нов мебел, нова КУЈНА опремена со сите апарати за домаќинство, машина за перење, клима, балкон, бања, слободен паркинг, вселив веднаш …

Код на недвижност: 29580

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
Приземје
Паркинг
Слободен паркинг
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА